Нaша місія:

Бути гідним партнером у комунікації між постачальниками і споживачами в світі електроніки.

Компанія FISHKI.UA вже більше 10 років займається продажем електроніки на ринку України.

Ми перші, хто перейшов з формату «техніка і аксесуари» в формат «аксесуари і техніка».

Ми прагнемо

Д

Донести якомога більшій кількості людей, що якісне обслуговування і сервіс наша основна Фішка

Р

Розвивати Online магазин і роздрібну мережу по Україні, щоб підтримувати контакт з клієнтами, де б вони не знаходилися

Н

На всіх етапах придбання товару бути для клієнта щитом від факторів, які можуть викликати негативні емоції від процесу покупки

Перший магазин був відкритий в 2008 році. Компанія почала свій розвиток в Києві і поступово почала масштабувати

Згодом спільно з нашими партнерами «Vodafone», «Kyivstar», «Lifecell» ми збільшили роздрібну мережу операторськими салонами.

І сьогодні ми маємо 80 салонів у 16 містах України.

Разом з роздрібною мережею розвивається і напрямок оптових продажів. Зараз ми співпрацюємо з 500 партнерами, серед яких великі національні і регіональні мережі, а також інтернет-майданчики з продажу побутової техніки, споживчої електроніки і аксесуарів.

І звичайно ж, прагнучи йти в ногу з часом і потребами наших клієнтів, ми створили інтернет-магазин, який успішно функціонує вже більше 3 років. При його розробці найважливішим для нас було створити майданчик, де зручно і вигідно купувати корисні девайси і аксесуари як для себе, так і для своїх друзів і родичів.

Fishki.ua

Це яскрава, жива, чітко вибудувана система для задоволення потреб кожного клієнта!

Наша команда

Поряд з клієнтами, справжня цінність компанії складається в наших співробітниках. У роботі з персоналом ми керуємося 3 правилами:

Розвиток потенціалу

ми прагнемо розкрити таланти і здібності співробітників, знаходимо їм застосування всередині компанії, тим самим перетворюючи щоденну роботу в улюблену справу.

Розуміння вкладу
в загальну справу

кожен з учасників великої команди Fishki.ua - дуже цінна ланка в досягненні амбітних цілей компанії. І дуже важливо, щоб люди, які працюють у нас, відчували свою значимість.

Досвідчене керівництво

ми довіряємо управління персоналом тільки тим людям, які можуть стати гідними наставниками і вчителями для своїх підлеглих, а також щодня формувати єдність і згуртованість нашої великої системи.